PHP Developer (23753)

Brno
2/2021
HPP Klient
40%
70 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte zájem o práci na HPP v profesionálním, ale i uvolněném kolektivu, který klade důraz na technologie i kvalitní kódy, ale také na pracovní atmosféru a pohodlí zaměstnanců? Přihlaste se na pozici Senior PHP Backend Developer a podílejte se na anaýze a návrhu robustí aplikace o mnoha subsystémech, které komunikují mezi sebou. Na framework není kladen důraz, tým jde spíše cestou knihoven a balíčků, které si i sami píší, čeká vás tedy zajímává práce, při které využijete svůj technologický stack. Ozvěte se mi v případě zájmu.

Náplň práce
- anaýza a návrh robustní aplikace o mnoha subsystémech, které komunikují mezi sebou jak přes REST, tak asynchronně pomocí zasílání zpráv
- použití vlastních verzovaných balíčků na aplikacích
- aplikace běží v clusterech, je tedy třeba počítat s distribuovaným zpracováním požadavků
- přepis starších kódů, migrace dat, návrh jejich nové struktury
- kontrola celého procesu od vývoje, přes testy až k nasazení do produkce (vše projde přes code review a přes testy včetně automatizovaných)
- optimalizace MySQL databáze a práce s velkým množstvím dat

Požadavky
- středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
- znalost composer balíčků
- hexagonální architektura
- PHP, MySQL, proxy
- Apache, Kafka a distribuované key-value storage (Aerospike)
- JIRA, Confluence
- verzování kódu v GIT-u, Gitlab, Deployment
- logovací služba Graylog, Kibana, Grafana, Zabbix
- Docker, externí API
- AJ (B1)

Benefity
- sleva na firemní výrobky / služby
- flexibilní pracovní doba + sickdays + home office
- vzdělávací kurzy & školení
- firemní školka
- občerstvení na pracovišti
- příspěvek na sport / kulturu / volný čas / vzdělání
- firemní akce
- možnost delšího neplaceného volna,
- vlastní organizace náplně práce