Python Developer (23785)

Brno, Ostrava, Praha
3/2021 (6m)
Kontrakt přes CP
100%
110 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Na HPP budete pracovat s interními i externími lidmi v souvislosti s řešením problémů  nebo zpřístupňováním nového obsahu na všech platformách. Pozice bude zahrnovat udržování a provozování starších platforem i nejnovější platformy TV & Streamingu, ale pozornost se zaměří i na starší platformy. Pokud budou starší platformy vyřazeny ze služby, role bude migrována do pozice vývojáře plně pro back-end.

Náplň práce
- odpovědnost v rámci týmu za provoz a údržbu služeb TV, Streaming & On-Demand servis pro TV & Streaming platformy
- práce v operačním prostředí, ale potenciálně se také budete podílet na různých projektech v doméně TV, streamování a On-Demand doméně

Požadavky
- programovací schopnosti v Pythonu / podobných jazicích
- praxe s AWS nebo podobným cloudem

Výhody
- zkušenost s Terraformem
- znalost systémů pro vysílání pro služby lineární televize a / nebo služby na vyžádání
- zkušenost s Linuxem nebo podobným OS
- základní pochopení formátů a specifikací metadat pro použití v rámci služeb TV a VoD