Network Engineer (23789)

Praha
3/2021
HPP Klient
30%
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte schopnost komunikovat a pracovat napříč různými kulturami a sociálními skupinami? Umíte plánovat aktivity a projekty v dostatečném předstihu, zohlednit možné měnící se okolnosti a máte zkušenosti s koučováním, mentorováním nebo vedením techniků podpory? Přihlaste se na pozici Network Engineer. Primárním zaměřením této role je být týmovým vedoucím supportu L3 a security engineerů a poskytovat technické znalosti celému týmu NOC. Technical Team Lead bude spolupracovat s klientem a dalšími zúčastněnými stranami za účelem dohody o další podpoře a zajištění prvotřídních služeb.

Náplň práce
- koučování a vedení týmu NOC nabízejícího technické znalosti
- koordinace rozsahu služeb NOC, odpovědná za provozního manažera
- poskytování podpory přímým zprávám, pokud je lístek vysoce technický nebo sofistikovaný
- v případě potřeby jedná jako kontakt na nouzovou podporu pro kritické problémy s klienty a podniky
- odpovědnost za neustálé zlepšování služeb (plánování činnosti, sledování pokroku)
- účast na operativních schůzkách (obvykle na dálku)
- monitorování plnění SLA
- komunikace s dalšími týmy a klienty za účelem rozšíření podpory
- provádění auditů kvality, pokrývající proces, servisní zkušenosti, aktualizace lístků atd.
- správa vztahů s dalšími poskytovateli služeb, podpora NOC a místní sítě

Požadavky
- titul v oblasti IT / výpočetní techniky nebo prokázané rovnocenné pracovní zkušenosti
- certifikát Valid Cisco CCNP
- servery proxy Bluecoat, F5 Loadbalances, Fortinet, Aruba WLAN a / nebo HP přepínači
- zkušenosti a porozumění odvětví IT a standardům pro správu služeb IT
- zkušenosti s poskytováním podpory ve velkém síťovém prostředí založeném na technologii Cisco (LAN, WAN, Datacenter, WLAN a / nebo zabezpečení)
- zkušenosti s jedním z následujících SDN, NIPS, C-RAN, Network Feature Virtualization

Výhody
- HP ASE, Aruba ACMP, Aruba CWNA
- F5 SE, BlueCoat Certified Professional
- zkušenost jako vedoucí týmu v prostředí spravovaných služeb

Benefity
- variabilní roční bonus
- školení a certifikace, jazykové kurzy
- 5 týdnů dovolené
- stravenky v hodnotě 100 Kč s 55% dotací společnosti
- příspěvek na důchodové pojištění ve výši 1 000 Kč měsíčně
- Cafeteria: 400 Kč měsíčně + multisport karta
- náhrada mzdy během nemoci - nad rámec zákonné náhrady mzdy ve výši celého pevného základního platu za dočasnou pracovní neschopnost do 21 dnů v roce
- nadstandardní zdravotní péče
- občerstvení, měsíční firemní snídaně / obědy