Linux Administrator (23791)

Praha
4/2021 (12m)
Kontrakt přes CP
100%
100 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Orientujete se v administraci Linux a zajímá Vás práce na aplikačních serverech? Momentálně obsazuji pozici Linux Administrátora, který se připojí do agilního týmu klienta působícího v bankovním sektoru. Konkrétně posílíte tým service ownerů, kteří mají na starosti aplikační servery. Budete se starat o správu, troubleshooting a implementace nových features Linux a držení remote pohotovosti pro případ incidentu. Postavte se této výzvě čelem a ukažte, co ve vás je.

Náplň práce
- správa, troubleshooting a implementace nových features Linux
- správa, troubleshooting a implementace nových features na aplikačních serverech
- podílení se na vylepšování jednotlivých aplikací
- podílení se na pravidelných releasech
- držení remote pohovosti pro případ incidentu

Požadavky
- předchozí zkušenost s administrací Linux, JBOSS
- orientace v DB ideálně Postgre
- zkušenosti s prací v agilním prostředím

Výhody
- PostgreSQL

Benefity
- příjemná atmosféra
- motivující finanční ohodnocení
- home office