Linux Admin (23794)

Praha
3/2021 (9m+)
Kontrakt přes CP
100 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte zájem pracovat na pozici Linux Admin ve stabilní nadnárodní společnosti z oblasti telekomunikací? Pokud máte znalost správy Unix / Linux, technologií LAMP / LEMP, Webových služeb a Bash skriptování, budete vhodným adeptem. Vaší rolí bude tvorba webových aplikací v kooperaci s agilním online týmem a správa i konfigurace webových serverů.

Náplň práce
- správa a konfigurace webových serverů (PHP technologie)
- tvorba webových aplikací v kooperaci s agilním online týmem
- poskytování podpory týmu při vystavování releasu a nových změn do ostrých a testovacích prostředí

Požadavky
- znalost správy Unix / Linux
- technologie LAMP / LEMP, Webové služby, Bash skriptování
- SQL (Oracle DB), NoSQL databases, Grafana, Containers, Bitbucket, Jira, Confluence, Jenkins
- NGINX. Redis, ELK, RabbitMQ, Elastic Search, SOAP, REST
- znalost správy PHP a podpora vývojového týmu
- AJ (B2) – psaná

Výhody
- analytické dovednosti
- dovednost v řešení problémů