Microsoft Architect (23796)

Ostrava, Brno, Praha
3/2021 (6m)
Kontrakt přes CP
100%
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Mám pro vás nabídku spolupráce přes kontrakt CoolPeople na zajímavém projektu přímo pro vyšší vedení přední severské společnosti, která poskytuje digitální služby podporující otevřenost, důvěru a rozmanitost pro byznys i společnost. Čeká na vás práce na vývoji architektur řešení a návrhů implementace a vypracování funkčních a technických požadavků na produkt. Kontrakt je na půl roku s možností prodloužení.

Náplň práce
- plánování a implementace různých druhů SP aplikací, integrací a modelování typů webů a typů obsahu
- vývoj architektur řešení a návrhů implementace
- vedení technické analýzy a návrhu systému SharePoint využívající model
- vypracování funkčních a technických požadavků na produkt vč. konstrukčních dokumentů a specifikací na základě obchodních požadavků

Požadavky
- MS SharePoint - úroveň 4
- SharePoint framework - úroveň 4