Vue.js Developer (23835)

Praha
4/2021 (9m)
Kontrakt přes CP
50%
80 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Hledám zkušeného Vue.js Developera, který se stane součástí týmu klienta působícího v oblasti digitalizace. Krom perfektní znalosti Vue.js využijete Vuetify, Syncfusion, Semantic UI a Bootstrap. Vaší alfou a omegou bude řešení rozšíření portálu a jeho další správa a následný vývoj nových projektů. Na kontrakt přes klienta se můžete těšit na práci ve stabilní společnosti, která si zakládá na příjemné atmosféře. Využijte možnost seberealizace skrze kurzy a školení nebo možnost pracovat flexibilně.

Náplň práce

- podílení se na vývoji software
- řešení rozšíření portálu a následná správa
- vývěr vhodných řešení pro vývoj a integraci firemních projektů
- napojení mobilních aplikací
- návrh OOP

Požadavky
- Vue.js, UI Framework
- Vuetify, Syncfusion, Semantic UI, Bootstrap
- znalost OOP, Git, abstrakce a dependency injection
- plynulá angličtina a čeština

Benefity
- podílení se na zajímavých projektech
- flexibilní pracovní doba
- home office
- kurzy, školení, účast na konferencích