Test Engineer (23837)

Praha
4/2021 (12m)
Kontrakt přes CP
20%
80 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Chcete pracovat v příjemném kolektivu a time management vám nedělá problém? Na kontrakt přes CoolPeople hledám Test Engineera, který má zkušenosti s QA procesy a automatizovaným testováním. Budete se podílet na zajišťování kvality moderních aplikací pro klienta z oblasti investičních služeb. Výhodou pro vás budou zkušenosti s SQL, XSD, XML a SWIFT.

Náplň práce
- testovací scénáře
- provádění a automatizace testů
- report testů
- support business testerů

Požadavky
- zkušenosti s Quality Assurance procesy
- schopnost identifikovat hlavní chyby a navrhnout řešení
- AJ min. B2
- komunikační dovednosti
- schopnost stanovit priority a pracovat i ve stresových situacích

Výhody
- software testing certificate
- SQL, XSD, XML
- SWIFT
- zkušenosti s automatizovaným testováním
- přehled o finančních trzích a investičních fondech

Benefity
- stabilní zázemí
- dynamický tým vývojářů, architektů a analytiků