React Developer Lead (23869)

Praha, Brno, Bratislava
6/2021 (9m+)
Kontrakt přes CP
100%
140 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte zájem pracovat v mladém a agilním týmu, kde se můžete podílet na Rapidním prototypingu? Hledám šikovného React Developer Leada, který bude pracovat na mezinárodních projektech (USA, GB, Německo, Rusko). Jedná se o různorodou práci, tudíž vás nečeká žádné nekonečné updatování aplikací. Primárně povedete tým React Developerů a budete se starat o vývoj jako takový. Pokud vás tato nabídka zaujala a jste doma v React světě, mám pro vás opravdu zajímavou příležitost. Spolupráce je formou kontraktu přes CoolPeople přičemž full remote není problém.

Náplň práce
- vývoj aplikací v oblasti automatizace a zpracovaní nestrukturovaných dat
- práce v oblasti finančního světa s využitím ML nebo neuronových sítí
- vedení týmu React Developerů

Požadavky
- React
- HTML, CSS
- TFS, GIT, JIRA
- zkušenost s agilním vývojem

Výhody
- Graphql, Redux, Typescript, Node.js
- Big data zkušenosti
- Přesah do backendu (Node.js nebo .NET Core)
- ochota učit se nové technologie