.NET Developer (23874)

Praha, Brno, Bratislava, Ceske Budejovice, Jihlava, Hradec Kralove, Olomouc, Ostrava, Plzeň
4/2021 (12m)
Kontrakt přes CP
100%
140 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte zájem pracovat v mladém a agilním týmu, kde se můžete podílet na Rapidním prototypingu? Hledám šikovného .NET Developera, který bude pracovat na mezinárodních projektech (USA, GB, Německo, Rusko). Jedná se o různorodou práci, tudíž vás nečeká žádné nekonečné updatování aplikací. Pokud vás tato nabídka zaujala a jste doma v .NET světě, mám pro vás opravdu zajímavou příležitost. Spolupráce je formou kontraktu přes CoolPeople přičemž full remote není problém.

Náplň práce
- vývoj aplikací v oblasti automatizace a zpracovaní nestrukturovaných dat
- využívání machine learning a neuronových sítí
- práce v oblasti finančního světa

Požadavky
- .NET Core
- ASP.NET MVC, EF, MS Azure,
- TFS, GIT, JIRA
- zkušenost s agilním vývojem
- komunikativní angličtina

Výhody
- Big data zkušenosti
- přesah do frontendu
- ochota učit se nové technologie
- práce s databázemi