Microsoft Administrator (23891)

Zbývá 1 otevřená pozice!
Praha, Mladá Boleslav
4/2021 (12m)
Kontrakt přes CP
100%
100 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte zájem o práci na pozici Microsoft Administrator? Reagujte na nabídku práce přes kontrakt CoolPeople, kde vás čeká poskytování technické a funkční podpory uživatelům, sběr a řešení všech požadavků hlášených uživateli na první úrovni. Budete vyhodnocovat, instalovat a nastavovat řešení dodávaná kompetenčními centry a starat se o monitoring a odstraňování problémů aplikací. Využijete znalost WIN 2012+, Windows servers, SQL a VMware či NetWeaver.

Náplň práce
- poskytování technické a funkční podpory uživatelům
- sběr a řešení všech požadavků hlášených uživateli na první úrovni
zajištění aplikace standardů skupiny týkajících se zejména hardware, software, politiky bezpečnosti, kontrol softwarových licencí
- zajištění pravidelné zálohy dat
- implementace funkcionalit některých aplikací Faurecia
- instalování a konfigurace všech nástrojů potřebných pro aplikace (SQL)
- spolupráce s analytiky, projektanty, vlastníky systému
- instalace a konfigurace požadovaných oprav nebo upgradů v souladu s postupy řízení změn

Požadavky
- WIN 2012+
- Windows servers, SQL
- VMware / NetWeaver