DevOps Administrator (23894)

Praha
4/2021 (9m+)
Kontrakt přes CP
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte dobrou znalost WebSphere, Kafka, Active MQ a zkušenosti se správou vysoce dostupných J2ee řešení? Mám tu zajímavou nabídku pro DevOps Adminy, kteří mají dobré zkušenosti s instalací, konfigurací a administrací. Skrze CoolPeople kontrakt se budete starat o ladění a optimalizace výkonu, proaktivní monitoring, řešení vzniklých problémů a analýzu. Staňte se součástí dynamického týmu ve stabilní společnosti a realizujte se skrze zajímavé projekty.

Náplň práce

- instalace, konfigurace a administrace systémů Apache Kafka, Active MQ, Artemis IBM MQ, IBM WXS, Redis
- instalace, konfigurace a administrace na OS Unix/Linux
- instalace, konfigurace a administrace aplikací v kontejnerech
- ladění a optimalizace výkonu
- proaktivní monitoring a řešení vzniklých problémů
- backup, restore, reporting
- analýza a řešení změnových požadavků
- klientská podpora na úrovni second-level
- podpora aplikačního vývoje a testovacích systémů

Požadavky
- WebSphere, Kafka, Active MQ, Artemis IBM MQ
- angličtina B1
- Ansible, Docker, Kubernetes
- zkušenosti s administrací IBM HTTP server, Apache, nginx
- Bash, Jython, Perl
- SOAP UI, Java, SPEED, FAST
- GIT, SVN, JIRA
- zkušenosti se správou vysoce dostupných J2ee řešení
- dobrá znalost Unix/Linux prostředí
- základní znalost problematiky datových sítí TCP/IP a monitorování systémů a sítí

Výhody
- Grafana, Prometheus, ELK stack
- Ansible, UrbanCode Deployment Argocd
- aktivní znalost angličtiny

Benefity
- stabilní společnost
- motivující finanční ohodnocení
- přátelský tým