.NET Developer (24002)

Brno
4/2021
HPP Klient
90 000 CZK

Připojte se do projektu společnosti z oblasti pojišťovacího průmyslu, spolupracujte s designéry, developery, testery a dalšími specialisty a rozvíjejte své technické a softwarové dovednosti v oblasti testování. Na HPP hledám developera s výbornou angličtinou a alespoň 1 rokem zkušeností s vývojem aplikací s využitím technologií .NET Framework, JavaScript, TypeScript a Angular. Výhodou pro vás bude vysokoškolské vzdělání v oblasti IT a zkušenosti z oblasti finančních služeb.

Náplň práce
- testování a refaktorování kódu
- optimalizace SQL dotazů
- správa technických plánů

Požadavky
- .NET Framework, JavaScript, TypeScript, Angular
- MS SQL, Server, Oracle, Elastic Search, SOAP, HTML5
- min. 1 rok zkušeností s vývojem aplikací
- AJ min. B2

Výhody
- vysokoškolské vzdělání v oblasti IT
- Scrum, Agile, JIRA
- zkušenosti z oblasti finančních služeb
- výborné komunikační dovednosti

Mám zájem, kontaktujte mě

Váš kontakt

Petra Častová

petra.castova@coolpeople.cz

+420 605 394 263

Máte dotaz?