.NET Developer (24064)

Brno
4/2021 (6m)
Kontrakt přes CP
100%
100 000 CZK

Staňte se součástí týmu odborníků, který pracuje na vývoji a správě inovativní platformy pro klienta působícího v oblasti informačních technologií a byznysu. Na kontrakt přes CoolPeople hledám na dlouhodobou spolupráci .NET vývojáře zkušeného v .NET, C#, technickém designu, ve vývoji webových služeb, API a s dobrou angličtinou.

Náplň práce
- rozvoj platformy na základě funkčních i technických požadavků zákazníka
- podpora a optimalizace vyvinutých řešení
- integrace s jinými systémy
- psaní unit testů, technických specifikací
- spolupráce s ostatními vývojáři, business analytiky, testery, architektem

Požadavky
- C#, .NET, ASP .NET, .NET Framework, .NET Core
- MS MVC Framework, MS Entity Framework, SQL, Azure Cloud, Azure DevOps, Reshaper
- zkušenosti s vývojem webových služeb, API, frontend/backend v C#
- AJ min. B2

Mám zájem, kontaktujte mě

Váš kontakt

Ondřej Jiříček

ondrej.jiricek@coolpeople.cz

+420 605 548 673

Máte dotaz?