C# Developer (24073)

Brno
4/2021 (9m)
Kontrakt přes CP
100%
80 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Mám tu zajímavou nabídku pro zkušené C# Developery pro společnost zaměřující se na automatickou identifikaci. Mimo perfektní znalost C# využijete .NET Standard, .NET Framework, MS SQL, Git, Confluence, Jira. Zapojíte se do všech částí životního cyklu aplikace a vývoje software pro digitalizaci skladů. Přes CoolPeople kontrakt se můžete těšit na firemní vybavení, flexibilní pracovní dobu či kurzy a školení.

Náplň práce
- práce od zavedených produktů po zakázkový software
- zapojení se do všech částí životního cyklu aplikace
- vývoj software pro digitalizaci skladů

Požadavky
- C#, .NET Standard, .NET Framework, Xamarin, WPF, ASP.NET Core
- MS SQL, Git, Confluence, Jira
- analytické myšlení
- ochotu účastnit se na všech částech životního cyklu software a učit se novým věcem
- angličtina B2
- znalost OOP a SQL

Benefity
- firemní vybavení
- flexibilní pracovní doba
- stravenky, příspěvky na stravování
- vzdělávací kurzy, školení
- občerstvení na pracovišti
- home office