IT Analyst (24144)

Praha
5/2021 (12m)
Kontrakt přes CP
60%
110 000 CZK

Máte znalosti metodiky pro IT analýzu a modelování procesů? Hledám externího IT analytika do týmu, který vyvíjí a provozuje systém pro klienta působícího v bankovním sektoru. Tým funguje na agilních principech, kde využijete alespoň základy anglického jazyka. Budete mít zodpovědnost za sběr, analýzu a validaci obchodních a IT požadavků, modelování procesů pomocí UML, BPMN nebo spolupráci při nasazení řešení do produkce a následné aplikační podpoře. Připojte se přes CoolPeople kontrakt ke stabilní společnosti a ukažte, co ve vás je.

Náplň práce
- spolupráce na discovery a design fázi jednotlivých zákaznických cest
- zodpovědnost za sběr, analýzu a validaci obchodních a IT požadavků a jejich dokumentaci
- vytváření technických popisů komponent design systému, definici parametrů a pravidel chování komponent
- zpracování požadavků, analýza a návrh řešení
- modelování procesů pomocí UML, BPMN
- spolupráce na návrhu řešení v souladu s novou architekturou banky
- podpora vytváření testovací strategie a validace pokrytí testovacích scénářů pro zajištění efektivního otestování požadavků
- spolupráce při nasazení řešení do produkce a následné aplikační podpoře

Požadavky
- Enterprise Architect, JSON, UML, BPMN
- zkušenosti alespoň s jednou integrační platformou
- analytické myšlení na velmi dobré úrovni, prezentační a komunikační dovednosti
- schopnost identifikovat příčinu problému a navrhnout řešení
- znalost spotřebitelského financování a úvěrů
- zkušenost s prací v týmu v agilním prostředí
- angličtina min B1

Benefity
- příjemná atmosféra
- motivující finanční ohodnocení
- stabilní společnost

Mám zájem, kontaktujte mě

Váš kontakt

Daniela Klečková

daniela.kleckova@coolpeople.cz

+420 737 833 008

Máte dotaz?