.NET Developer (24164)

Praha
5/2021 (12m+)
Kontrakt přes CP
50%
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Připojte se k projektu významné společnosti z oblasti bankovnictví a podílejte se na rozvoji a údržbě aplikace pro podporu bankovních procesů. Na kontrakt přes CoolPeople hledám schopného .NET Developera s vysokoškolským nebo alespoň středoškolským vzděláním v oboru IT a znalostí WinForms. Výhodou pro vás bude přesah do Oracle databáze a praktické zkušenosti s PL/SQL. Pokud se orientujete v bankovním prostředí, jste ideální kandidát.

Náplň práce
- rozvoj a údržba aplikace
- implementace nových funkčností
- tvorba technické dokumentace
- tvorba a provádění unit testů
- support testů

Požadavky
- vzdělání v oboru IT
- WinForms, .NET, TFS, Visual Studio, PowerDesigner, JIRA, Enterprise Architect
- zkušenosti výkonnostním laděním a datovým modelováním
- analytické myšlení
- orientace v bankovním prostředí

Výhody
- Infragistics, Oracle, PL/SQL, XML, XSLT, (X)HTML, CSS
- AJ