Java Developer (24166)

Praha
4/2021 (12m+)
Kontrakt přes CP
50%
120 000 CZK

Máte 4-8 let zkušeností s object-oriented software vývojem v Javě a Kafka vám není cizí? Momentálně hledám zkušeného Java Developera, který se stane součástí specializovaného týmu, který buduje škálovatelné řešení pro klienta působícího v oblasti služeb. Budete se starat o návrh a dokumentaci softwarových funkcí, odstraňování a ladění problémů nebo testování nových funkcionalit. Staňte se součástí stabilní společnosti a ukažte, co ve vás je.

Náplň práce
- návrh, odhad, vytváření a dokumentace software funkcí
- zajištění, aby nové funkce odpovídaly architektonickým standardům
- tvorba unit a functional testů pro otestování nových funkcionalit
- odstraňování a ladění problémů
- dodržování kódovacích standardů
- komunikace napříč oddělením

Požadavky
- Java, J2EE, Spring, Spring Framework
- 4-8 let zkušeností s object-oriented software vývojem v Javě
- Kafka nebo jiný Apache software
- zkušenosti v oblasti agilní metodologie a jinými SDLC komponenty jako TDD, Unit Testing, CI, CD
- Docker, Kubernetes, Maven, Jenkins, Hudson, Rundeck
- AWS, EC2
- Angular, NoSQL, MYSQL, Node.js
- znalost Micro frontend architecture
- C#, .NET Framework, MS SQL
- znalost a zkušenost s event streaming architekturou
- zkušenosti s používáním mikroslužeb v aplikacích

Výhody

- silné analytické myšlení
- schopnost řešit komplexní problémy

Benefity
- práce na zajímavých projektech
- stabilní společnost
- motivující finanční ohodnocení
- příjemný kolektiv

Mám zájem, kontaktujte mě

Váš kontakt

Ornella Musilová

ornella.musilova@coolpeople.cz

+420 605 249 106

Máte dotaz?