Java Engineer (24167)

Praha
4/2021 (12m+)
Kontrakt přes CP
50%
130 000 CZK

Chcete být součástí společnosti, která je světovým lídrem v oblasti lidských zdrojů a pro dosažení těch nejlepších výsledků používá nejpokročilejší technologie na světě? Na kontrakt přes CoolPeople hledám talentovaného Java tým leadera zkušeného v Java, Kafka a s analytickým myšlením. Na své pozici budete vést tým vývojářů pracujících na rozšíření stávající webové aplikace o novou cloudovou architekturu. Jako součást týmu budete ve vaší roli přispívat i k obchodním řešením pro důležité klienty. Pokud rádi přicházíte s řešením problémů a chcete svůj tým dovést k úspěšným cílům, pak je tato pozice přesně pro vás.

Náplň práce
- návrh, implementace a testování designu
- vedení agilního týmu
- vývoj aplikací, SW prototyping
- analýza a řešení problémů (změny kódů, aktualizace dat, úprava konfigurace)

Požadavky
- 8+ let zkušeností s vývojem SW (Java)
- Kafka, Apache SW, Java, J2EE, Spring, Spring Framework, Docker, Kubernetes, Cloud, AWS, EC2, AWS
- TDD, Unit Testing, CI, CD, Maven, Jenkins, Hudson, Rundec
- AJ min. B2

Výhody
- Angular, NoSQL, MYSQL, Node.js, C#, .NET Framework, MS SQL
- zkušenost s event straming architekturou

Mám zájem, kontaktujte mě

Váš kontakt

Ornella Musilová

ornella.musilova@coolpeople.cz

+420 605 249 106

Máte dotaz?