FullStack Developer (24185)

Praha
5/2021 (12m)
Kontrakt přes CP
80%
130 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Ovládáte Python, React a angličtina vám nedělá problém? Momentálně hledám šikovného FullStack Developera, který se mimo jiné vyzná také v C#, .NET, Linux , MS SQL, Postgre nebo NoSQL. Budete se primárně podílet na vývoji webové aplikace v oblasti risk managementu, poskytovat technická a obchodní řešení a spolupracovat s mezinárodními team leadery. Staňte přes CoolPeople kontrakt součástí stabilní společnosti a podílejte se na zajímavých projektech.

Náplň práce
- vývoj webové aplikace v oblasti risk managementu
- poskytovat technická a obchodní řešení
- spolupráce s mezinárodními team leadery
- podávat reporty manažerovi
- hrát klíčovou roli při návrhu strategie a identifikace příležitostí
- podílení se na celkové architektuře aplikace

Požadavky
- Python, REST
- HTML5, React JS
- C#, .NET, Linux
- MS SQL, Postgre, NoSQL
- MQ, Solace
- zkušenosti s webovým vývojem, datovým modelováním a aplikačním vývojem
- znalost enterprise design patterns
- schopnost práce v agilním týmu

Výhody
- schopnost kritického myšlení
- schopnost porozumět komplexním problémům

Benefity
- příjemná atmosféra
- stabilní společnost
- motivující finanční ohodnocení