SAP Consultant (24228)

Praha
5/2021
HPP Klient
50%
90 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte znalost SAP Basis, jste komunikativní a chcete být součástí společnosti, která napomáhá ve vytváření budoucnosti informačních technologií? Momentálně hledám SAP Basis konzultanta, který bude spravovat systémy pro digitalizaci a automatizaci. Výhodou pro vás bude pokud máte SAP certifikát nebo zkušenosti s Linux. Firma nabízí možnosti kariérního růstu v rámci organizace, účast na mezinárodních projektech i podporu ve vzdělávání a rozvoji.

Náplň práce
- vzdálená podpora zákaznických systémů
- sizing, instalace, upgrade, migrace a konfigurace systémů
- testování a spolupráce při nasazování systému podle projektových standardů a metodik
- komunikace se zákazníky
- příprava produktové a projektové dokumentace

Požadavky
- min. 3 roky zkušeností na pozici SAP Basis Administrator/Consultant
- AJ min. B2
- pokročilé zkušenosti s alespoň jednou platformou (DB2, MS SQL, Oracle, SAPHANA)
- UNIX, Linux
- analytické myšlení, komunikativnost

Výhody
- SAP certifikát
- zkušenosti s Windows Server

Benefity
- mobilní telefon, notebook
- vzdělávací kurzy (SAP, Skillsoft)
- stravenková karta, občerstvení na pracovišti