.NET Developer (24249)

Praha
5/2021
HPP Klient
80%
100 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte znalost .NET Core technologií, unit testování a relační databáze vám nejsou cizí? Mám tu zajímavý projekt pro .Net Developery, kteří mají zkušenosti s asynchronním programováním. Budete se starat o vývoj licence pro připojení do VR labu, navrhovat jednotlivé testy a nasazovat aplikace. Vaší velkou výhodou bude znalost Microsoft Azure a základní znalost 3d renderingu. Pracujte na dlouhodobém projektu pro stabilní společnost a zdokonalujte se ve svých dovednostech.

Náplň práce
- vyvíjení licence pro připojení do VR labu z celého světa SW k VR labu
- vývoj a údržba serverové aplikace pro naše VR Location-Based Experience se zaměřením na architekturu, vzdělávání a výzkum
- navrhování jednotkových testů
- nasazení aplikace
- zálohování a údržba databáze

Požadavky
- C#, SignalR, WPF
- MS SQL, MySql, etc., Object-relational mapping
- MSTest, NUnit
- zkušenosti s asynchronním programováním
- Git

Výhody
- Microsoft Azure
- základní znalost 3d renderingu
- analytické myšlení a schopnost řešit komplexní problémy

Benefity
- dlouhodobý projekt
- rodinná a přátelská atmosféra
- home office
- kvalitní káva na pracovišti