.NET Developer (24284)

Praha
5/2021 (12m)
Kontrakt přes CP
80%
140 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte dobrou znalost databází firmy Microsoft a chcete pracovat v malém týmu na projektu u lídra v oblasti telekomunikací? Aktuálně hledám seniorního .NET Developera se seniorní znalostí ASP.NET a MS SQL a dobrou angličtinou. Vaše práce bude tvorba SQL dotazů, modifikace SQL kódů, tvorba WinForm aplikací v prostředí C# a komunikace s týmem. Připojte se na kontrakt přes CoolPeople a buďte součástí inovativních řešení.

Náplň práce
- tvorba SQL dotazů, modifikace a tvorba SQL kódů (prostředí Miscrosoft SQL Server)
- tvorba WinForm aplikací v prostředí C# za využití .NET v4+, DevExpress
- programování

Požadavky
- expertní zkušenosti s ASP.NET, .NET v4+, MS SQL
- přehled v technologiích REST API/SOAP, WIN, AngularJS, PowerDesigner
- pokročilá znalost C# a vývoje webových aplikací
- AJ min. B2

Výhody
- praxe v oblasti TelCo
- praxe v .NET Core, .NET LINQ, T-SQL, .NET WF, APP.NET