Java Developer (24294)

Praha
4/2021
HPP Klient
70%
100 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte dobré zkušenosti s JavouReactem a TypeScriptem? Aktuálně hledám zkušeného Java Developera na HPP. Budete se soustředit na návrh a implementaci nových webových aplikací pomocí Reactu a TypeScriptu, plánovat aplikační procesy za pomoci automatizovaného testování a v neposlední řadě provádět analýzy defektů a kontrolovat funcionalitu kódů.

Náplň práce
- návrh a implementace nových webových aplikací pomocí Reactu a Typescriptu
- plánování aplikačních procesů pomocí automatizovaného testování
- práce s MS SQL databázemi
- provádění analýzy defektů a kontrola kódů
- podpora 3rd level aplikace po jejím následném nasazení

Požadavky
- React, Typescript, Java
- MS SQL
- dobré komunikační schopnosti
- angličtina B2
- znalost datového modelování a databázového programování

Výhody
- německý jazyk

Benefity
- home office
- flexibilní pracovní doba
- motivující finanční ohodnocení
- interní a externí školení
- moderní kanceláře
- příjemná atmosféra
- možnost seberealizace a profesionálního růstu