Java Developer (24296)

Praha
4/2021
Kontrakt Klient
80%
150 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte dobrou znalost technologií Java 11, Spring, Spring Integration, Spring Boot a psaní automatických testů a verzovací systémy vám nejsou cizí? Mám tu zajímavou nabídku pro šikovné Java Developery, kteří mají zkušenosti s řešením produkčních problémů. Budete implementovat nové funkce do aplikace, spolupracovat na návrhu dílčích částí systému nebo fixovat bugy. Pokud máte plynulou angličtinu a chuť radit juniorním kolegům, pak je tato pozice právě pro vás.

Náplň práce

- implementace nových funkcionalit do aplikace
- spolupráce na navrhování dílčích částí systému
- fixování bugů, ladění výkonnosti, rozšiřování stávajících automatických testů
- komunikace s uživateli ohledně jejich potřeb a získávání zpětné vazby

Požadavky
- Java 11, Spring, Spring Integration, Spring Boot, Snowflake DB
- PostgreSQL 11, JPA, Hibernate, RabbitMQ
- Git, Maven, Graylog, Jenkins
- IntelliJ, AWS
- znalost psaní automatických testů a verzovacích systémů
- plynulá angličtina

Výhody
- zájem a chuť poradit méně zkušeným kolegům
- zkušenosti s řešením produkčních problémů