Java Developer (24298)

Praha
4/2021
Kontrakt Klient
70%
150 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte zkušenosti s komerčním vývojem v backend, frontend, relačními databázemi a ovládáte Java 11, Spring, PostgreSQL 11, Angular 7, GIT, Maven, Graylog, Jenkins, IntelliJ? Na kontrakt ke klientovi působícímu v oblasti analýzy dat hledám seniorního vývojáře do týmu odborníků. Společnost působí mezinárodně, znalost anglického jazyka je proto nutností.

Náplň práce
- správa a vývoj aplikace
- návrh a implementace funkcionalit, integrace do systémů
- bug fixing, zlepšování výkonnosti aplikace, rozšiřování stávajících automatických testů
- komunikace s uživateli ohledně jejich potřeb a požadavků, získávání zpětné vazby

Požadavky
- Java 11, Spring, Sprign Integration, Spring Boot, PostgreSQL 11, JPA, Hibernate, RabbitMQ
- Angular 7, GIT, Maven, Graylog, Jenkins, IntelliJ
- zkušenosti s vývojem backendu, frontendu, relačními databázemi
- alespoň 2 roky praxe s vývojem
- AJ min. B2

Benefity
- pravidelná školení
- kurzy anglického jazyka