JavaScript Developer (24325)

Brno
5/2021
HPP Klient
100%
60 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Stabilní společnost specializující se na dodávky SW a poskytování podpory uživatelům SW v oblasti státní správy do svého týmu přijme vývojáře se znalostí JavaScript, OOP, SQL, HTML a CSS. Budete tvořit webové aplikace, převážně frontend, vyvíjet nové produkty a spolupracovat na technickém designu vyvíjených aplikací. Přihlaste se a využijte této nabídky na HPP, která vám umožní rozšířit své zkušenosti a kariérně se posouvat.

Náplň práce
- tvorba webových aplikací (především frontend)
- vývoj nových produktů –  ekonomických aplikací pro státní správu a samosprávu
- spolupráce při tvorbě technického designu vyvíjených aplikací
- komunikace s kolegy

Požadavky
- min. SŠ vzdělání
- základní znalost OOP, SQL
- orientace ve webových technologiích (HTML, CSS, JavaScript)
- analytické a logické myšlení
- ochota se vzdělávat

Výhody
- orientace v C#, Java, C++
- rozsáhlejší znalost JavaScript
- PL-SQL,