Project Manager (24338)

Praha
5/2021 (9m+)
Kontrakt přes CP
100%
140 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Staňte se součástí vývoje inovací. Na kontrakt přes CoolPeople hledám pro významného klienta, farmaceutický koncern, Project Leada do business týmu. Budete se podílet na optimalizaci a standardizaci nové HR platformy. Podmínkou pro tuto zajímavou pracovní pozici je plynulá ruština a angličtina a předchozí zkušenosti v project managementu a business.

Náplň práce
- koordinace všech technických aspektů implementace nové platformy za účelem inovace současného prostředí
- realizace obchodních potřeb a požadavků klientů ve vývoji produktu
- spolupráce s obchodními a HR týmy, hledání řešení případných problémů
- zodpovědnost za pochopení platformy, požadavků od zákazníků

Požadavky
- prokazatelné zkušenosti s řízením implementace technického systému a budováním vztahů s obchodními partnery
- dobré schopnosti v oblasti project management, business analýz
- schopnost samostatně pracovat a vést tým lidí
- AJ C1, RJ C1

Výhody
- zkušenosti s HR aplikacemi, implementacemi 1C
- praxe v agilním prostředí, JIRA, X-Ray
- zkušenosti s prací ve virtuálním týmu