Test Analyst (24349)

Praha
6/2021
HPP Klient
50 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Připojte se mezi odborníky do testovacího týmu na pozici Test analytika. Společnost působící v oblasti online financí přijme na HPP kolegu, který se bude podílet na ověřování správného nasazení změn do frontendových a backendových systémů klienta. Pokud máte zkušenosti s SW testováním a chcete se učit novým věcem, je tato pozice přímo pro vás. Ze strany zaměstnavatele se můžete těšit na podporu pro získání certifikací i na možnost profesionálního růstu.

Náplň práce
- kontrola požadavků od interních zákazníků
- validace a verifikace požadavků s návrhy zahraničních dodavatelů
- příprava Test Cases pro testery
- spolupráce na přípravě Test Plan, pomoc při řešení bugů
- vyhodnocování rizik týkajících se testování jednotlivých dodávek

Požadavky
- VŠ vzdělání nejlépe se zaměřením na IT (nebo maturita + 2 roky praxe s testováním)
- zkušenosti s SW testováním (test analýzy, test design)
- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
- komunikativnost, ochota učit se novým věcem
- AJ min. B1
- aktivní uživatel MS Office
- zájem o ISTQB certifikace

Výhody
- znalost WIN, MAC, mobilních platforem
- JIRA, Spira Test

Benefity
- stravenky
- studium AJ
- masáže, vlastní posilovna
- občerstvení na pracovišti