.NET Developer (24358)

Ostrava, Brno, Praha
5/2021 (9m)
Kontrakt přes CP
100%
100 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte více jak dva roky pracovních zkušeností na pozici integračního developera a zajímá vás integrace v MS BizTalk? Na pozici .NET Developer můžete součástí týmu vývojářů i architektů, kde budete mít odpovědnost za projekt v platformě BizTalk pro našeho švédského zákazníka působícího v oblasti energetiky. Čeká vás lukrativní pracovní pozice ve spolupráci zprostředkované CoolPeople u klienta vyvíjejícího inovace v oblasti softwaru a digitálních služeb. Neváhejte se ozvat na tuto pracovní výzvu!

Náplň práce
- integrace v MS BizTalk
- komunikace se zákazníky v AJ
- kontrola a úprava hotových integrací pro zajištění jejich fungování a stability

Požadavky
- 2+ let pracovních zkušeností na pozici integračního developera v rámci BizTalk
- znalost vývoje v BizTalk
- logické / analytické myšlení
- schopnost učit se nové technologie
- AJ min. B2

Výhody
- AWS
- GCP
- Docker
- Kubernetes
- Terraform atd.

Benefity
- technické & IT zázemí
- přátelský kolektiv