Tester (24387)

Praha
5/2021 (9m)
Kontrakt přes CP
100%
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Společnost specializující se na oblast pojišťovnictví přijme do svého týmu seniorního Testera na greenfield projekt. Budete pracovat na novém webu zlepšujícím prodej produktů a služeb. Na tuto pozici potřebujete zkušenost s testovacími strategiemi. Hodit se vám bude i znalost automatizovaných testů pro webové API aplikace. Připojte se na kontrakt přes CoolPeople k zajímavému projektu s možností seberealizace.

Náplň práce
- příprava testovací strategie a přístupu
- výběr vhodné technologie a nástroje pro nastavení testovacího prostředí projektu
- příprava automatizovaných testů pro webové API aplikace
- zpracování dat, testování
- vedení juniorních kolegů

Požadavky
- zkušenosti s přípravou návrhu a testováním
- SQL, JSON, REST
- návrh cloudové aplikace
- ochota učit se novým věcem
- AJ min. B1 (schopnost porozumět technické dokumentaci)

Výhody
- Azure

Benefity
- greenfield projekt
- full remote