React Developer (24399)

Praha
4/2021 (9m)
Kontrakt přes CP
100%
130 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Mám tu zajímavou nabídku pro všechny seniorní React vývojáře, kteří se velmi dobře vyznají v Reactu a mají komunikativní angličtinu. Budete se podílet na projektu, který se zabývá vývojem aplikace pro řízení kvality dodávek pro německého klienta. Mimo jiné se také zaměříte na tvorbu produktů, které zlepšují orientaci a práci s finančními daty a budete navrhovat a vyvíjet webové aplikace a skripta pro automatizaci procesů a transformaci dat. Na kontrakt přes CoolPeople se můžete těšit na práci ve stabilní společnosti a využívat nejmodernější technologie. Troufnete si na to? Pokud ano, neváhejte se mi ozvat.

Náplň práce
- vývoj aplikace pro řízení kvality dodávek
- podílení se na tvorbě produktů, které zlepšují orientaci a práci s finančními daty
- návrh a vývoj webových aplikací a skriptů pro automatizaci procesů a transformaci dat
- práce v agilním prostředí

Požadavky
- seniorní znalost React
- AJ min. B2
- komunikativní čeština
- Java EE

Benefity
- dlouhodobá spolupráce
- full remote
- stabilní společnost
- práce s moderními technologiemi