AWS Developer (24417)

Praha
5/2021 (9m)
Kontrakt přes CP
100%
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Orientujete se perfektně v AWS, TypeScriptu a máte zkušenosti s psaním funkcí AWS Lambda a AWS Step? Momentálně hledám na specifický a zajímavý projekt Amazon Web Services Developera, který se zapojí do vývoje v agilním prostředí. Budete se podílet na celém životním cyklu vývoje softwaru, včetně požadavků, implementace, testování a dokumentace týkající se zavádění komponent pro správu identit, stávajících produktů a jejich vylepšení podle nejefektivnějších postupů. Staňte se součástí stabilní společnosti a rozvíjejte své znalosti v oblasti moderních technologií na kontrakt přes CoolPeople.

Náplň práce

- podílení se na celém životním cyklu vývoje softwaru, včetně požadavků, implementace, testování a dokumentace týkající se zavádění komponent pro správu identit, stávajících produktů a jejich vylepšení podle nejlepších průmyslových postupů
- návrh komponent a řešení problémů
- implementace, testování, dokumentace a záloha služeb webových aplikací
- poskytovat podporu 3. úrovně při diagnostice problémů a problémů

Požadavky
-  AWS, Node.js
- zkušenosti s psaním funkcí AWS Lambda a AWS Step
- ES6, TypeScript
- REST, SOAP
- zkušenosti s navrhováním, budováním a nasazováním komponent na datové vrstvě, v ideálním případě včetně databází NoSQL nebo DynamoDB
- HTML, CSS

Výhody
- zkušenosti s prací v agilním týmu
- zkušenosti s est driven vývojem
-.NET