Fullstack Developer (24438)

Brno
5/2021
HPP Klient
80%
70 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Ovládáte JavaScript, SQL a C# či .NET vám není cizí? Momentálně hledám Fullstack Developera na HPP. Budete zajišťovat
back-end/front-end vývoj nových a rozvoj stávajících webových aplikací na platformě Kentico a zapojíte se do kompletního cyklu vývoje produktů, od návrhu architektury až po vývoj a nasazení do produkčního prostředí. Pokud jste schopni týmové spolupráce a hovoříte dobře anglicky, pak je tato pozice právě pro vás.

Náplň práce

- back-end/front-end vývoj nových a rozvoj stávajících webových aplikací na firemní platformě
- zapojení se do kompletního cyklu vývoje produktů, od návrhu architektury až po vývoj a nasazení do produkčního prostředí
- komunikace s členy týmu

Požadavky
- JavaScriptu, SQL
- C#, .NET
- HTML5, CSS3, SASS
- dobrou znalost objektivně orientovaného programování (OOP)
- znalost principů responzivního designu
- schopnost týmové spolupráce
- anglický jazyk min. na úrovni B1

Výhody
- zkušenosti s platformou Kentico
- zkušenosti s reaktivním front-end vývojem webových aplikac
-.NET Core MVC
- MS SQL

Benefity
- moderní kanceláře
- teambuildingy
- spolupráce na zahraničních projektech
- motivující finanční ohodnocení
- flexibilní pracovní doba
- občerstvení na pracovišti