Frontend Developer (24467)

Ceske Budejovice, Brno
7/2021 (12m+)
Kontrakt přes CP
100%
112 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte bohaté zkušenosti s Kotlin, TypeScript a minimálně 3 roky praxe v oboru? Hledám Frontend Web Developera pro společnost působící v oblasti energetiky na 40 MD na 1 rok.. Budete se starat o vývoj a implementaci tzv. rozvojových požadavků ve webových a microservice aplikacích na J2EE platformě. Staňte se součástí stabilní společnosti přes CoolPeople kontrakt a posouvejte svět technologií kupředu.

Náplň práce
- primární vývoj, s přesahem do konzultační činnosti
- spolupráce na aplikační podpoře stávajícího testovacího a produkčního prostředí společnosti
- rozvojové projekty a spolupráce při řešení chyb v rámci aplikační podpory
- rozvoj platformy a nových funkcí
- spolupráce s interním IT týmem společnosti, architekty, projektovými manažery
- příprava dokumentace postupů, dodržování a úprava interních pravidel a architektury

Požadavky
- Kotlin, Typescript
- minimálně 3 roky praxe v oboru
- znalost principů fungování moderních prohlížečů
- zkušenosti s Angular nebo React
- schopnost vcítit se do role uživatele na různých zařízeních a volba vhodných HTML/CSS či knihovních komponent
- přesah do backendových technologií (Tomcat, Spring)
- GIT, Gitlab
- orientace v problematice tvorby moderních webových aplikací
- důslednost a pečlivost (jednotkové testování a CI)
- znalost procesů v rámci energetiky a personální agendy

Benefity
- stabilní společnost
- motivující finanční ohodnocení
- flexibilní pracovní doba