Backend Developer (24468)

Praha
5/2021 (12m)
Kontrakt přes CP
100%
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Společnost zaměřující se na e-sport analytiku přijme do svého kolektivu Backend vývojáře, který se nebojí výzev, nových technologií a má chuť se naučit Golang. Na projektu, ke kterému se připojíte přes CoolPeople kontrakt, budete mít na starosti interní aplikace a služby a budování nástrojů pro inovaci. Pokud chcete neustále držet krok s nově vznikajícími trendy a postupy, pak je tato pozice přesně pro vás.

Náplň práce
- vývoj a údržba vysoce škálovatelné a výkonné služby
- stavba API (GraphQL, REST) pro interní aplikace a služby
- budování interních nástrojů, inovace interních aplikací a služeb
- code review (vašeho kódu i ostatních členů týmu)
- psaní testů pro projekty
- používání serverless technologií

Požadavky
- SQL, NoSQL databáze
- Unit testing, e2e
- Go, Golang (lze se doučit)
- ochota učit se novým programovacím jazykům

Výhody
- Python, Node.js
- Java, Scala, Kotlin
- gRPC, Protocol Buffers
- GraphQL
- zkušenosti s Agilním vývojem
- Docker, Docker compose
- Apache Kafka
- zájem o e-sports