Microsoft Administrator (24525)

Ostrava, Brno
6/2021
HPP Klient
90%
80 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte 1-2 roky zkušeností se správou systémů a alespoň 1 rok praxe s prací na platformě AWS? Momentálně hledám Microsoft Admin na HPP. Budete mít na starosti zajišťování provozu, údržbu a každodenní správu infrastruktury a instalací AWS a úzce spolupracovat s administrátory a architekty. Vaše plus bude zkušenosti s on-premise provozem serverů nebo databází a chuť učit se kódovat. Pokud vás nabídka nadchla, neváhejte se mi ozvat a já vám povím více informací.

Náplň práce
- zajišťování provozu, údržba a každodenní správa infrastruktury a instalací AWS
- úzká spolupráce s administrátory a architekty
- zajištění instalace, sítě, automatizace, provoz, dostupnost a protokolování aby byli konfigurovány v souladu s procesy a business požadavky

Požadavky
- 1-2 roky zkušeností se správou systémů a alespoň 1 rok zkušeností s prací na platformě AWS
- znalost provozu a administrace EC2, S3, Auto Scaling a IAM
- znalost postupů při řešení problémů (např. solidní porozumění CloudWatch, VPC, CloudTrail, SNS
- zkušenosti s nástroji pro správu infrastruktury, konfigurace nebo orchestrace
- JavaScript, Node.js, PowerShell, Bash

Výhody
- zkušenosti s on-premise provozem serverů nebo databází
- zkušenost s prací s produkty společnosti Atlassian
- chuť učit se kódovat
- nadšení pro cloudové služby