Manual Tester (24553)

Praha, Brno, Bratislava
7/2021 (12m)
Kontrakt přes CP
100%
80 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte testing background a komunikativní angličtinu? Momentálně hledám Manuálního Testera na kontrakt přes CoolPeople. Budete zajišťovat správnou funkcionalitu nově vyvinutých produktů, navrhovat independent web cases pro každou nově vyvinutou funkci a testovat nové produkty. Připojte se do týmu v mezinárodní společnosti a ukažte, co ve vás je.

Náplň práce
- zajišťovat správnou funkcionalitu nově vyvinutých produktů
- návrh independent web cases pro každou nově vyvinutou funkci
- poskytování zpětné vazby vývojářům
- testování nových produktů
- technická dokumentace
- správa testovacích projektů během každé fáze dle životního cyklu software vývoje
- vylepšování funkčnost, design a použitelnost nových produktů

Požadavky
- silné analytické myšlení a schopnost řešit komplexní problémy
- dobré porozumění životního cyklu vývoje software
- zkušenosti s funkčním testováním, integračním, regresivním, mobilním
- praxe testování napříč platformami, security testování, UI/UX testování, A/B testování
- komunikativní angličtina
- přehled v oblasti testování

Benefity
- mezinárodní prostředí
- stabilní společnost
- přátelská atmosféra