Junior .NET Developer (24570)

Praha
6/2021
HPP Klient
30%
66 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte zkušenosti .NET a základy HTML, CSS? Hledám junior vývojáře na HPP, který se rád učí nové věci a má chuť si rozšířit své znalosti. Budete pracovat na rozsáhlých složitých projektech s rozmanitými frameworky, které řídí a plánují fabriky a zpracovávají agendy. Projekty jsou vyvíjené na platformách Windows, ASP.NET Core. Práce vás bude bavit díky možnosti naučit se další moderní technologie a účasti na mezinárodních zajímavých projektech.

Náplň práce
- správa složitých projektů s rozmanitými frameworky
- řízení a plánování projektů podle SCRUM metodik
- vývoj na různých platformách (Windows, ASP.NET Core s Angular Frontend)

Požadavky
- .NET, .NET Core
- základy HTML, CSS, HTTP komunikace
- orientace ve vývoji velkých aplikací (design, architektura)
- povědomí o MVVM, Entity Framework, DataModel, Interfejs, Controller, Linq, Observabla, Promisa
- AJ min. B2

Benefity
- certifikace, školení, jazykové kurzy
- služební notebook, mobil
- multisport karta
- stravenky
- občerstvení na pracovišti