Fullstack Developer (24590)

Praha
6/2021
Kontrakt Klient
50%
140 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte bohaté zkušenosti v oblasti programování webových aplikací založených na technologiích ASP.NET Core a C#? Mám tu projekt pro Fullstack Developera na kontrakt ke klientovi. Budete mít na starosti vývoj kritických systémů, programování webových aplikací a navrhovat architekturu systémů. Pracujte s nejmodernějšími technologiemi na dlouhodobém projektu a rozvíjejte se v tom, co vás zajímá.

Náplň práce
- vývoj kritických systémů
- programování webových aplikací
- práce s nejmodernějšími technologiemi
- návrhy řešení archritektury systému

Požadavky
- bohaté zkušenosti v oblasti programování webových aplikací založených na technologiích ASP.NET Core a C#
- JavaScript, ReactJS
- schopnost přemýšlet o architektuře systému a přinášet návrhy řešení
- schopnost psát kód pokrytý unit testy

Výhody
- TypeScript, GraphQL

Benefity
- podpora osobního rozvoje
- moderní kanceláře
- home office
- dlouhodobý projekt