Node.js Developer (24605)

Brno, Praha
6/2021 (9m)
Kontrakt přes CP
100%
100 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte znalost JavaScriptu, TypeScriptu, GitLabu a základy scriptování v příkazové řádce? Mám tu zajímavou nabídku pro Node.js Developery na kontrakt přes CoolPeople, kteří by se připojili ke klientovi působícímu v oblasti e-commerce. Budete se podílet na vývoji API pro mobilní aplikace, návrhu architektury, vývoji mikroservis a s tím souvisejícím monitoringem. Pokud navíc ovládáte K8s, Grafana či Prometheus bude to vaše výhoda. Připojte se ke stabilní společnosti a využijte své znalosti a dovednosti.

Náplň práce

- vývoji API pro mobilní aplikaci
- agilnímu doručování změn, které náš business i zákazníci považují za nejzajímavější
- návrhu architektury, vývoji mikroservis a s tím souvisejícím monitoringem
- správě a monitoringu CI/CD pipelines
- psaní unit testů a odstraňování existujícího technického dluhu
- budeš dělat a přijímat Code Review, abychom se všichni mohli zlepšovat v tom, co děláme
- analýzám performance a navrhování optimalizací
- vývoji na jedné z nejrozsáhlejší e-shop platformě působící nejen na českém, ale i zahraničním trhu

Požadavky
- JavaScript nebo TypeScript
- GitLab
- základní scriptování v příkazové řádce (bash, sh)
- základní příkazy pro práci s linuxovým operačním systémem, orientace v prostředí Dockeru
- Kubernetes, GraphQL
- znalost anglického jazyka na úrovni technické dokumentace

Výhody
- K8s, Grafana, Prometheus

Benefity
- 5 dní placeného volna navíc, stravenky, multisport karta, příspěvky na penzijní připojištění, odměny za věrnost Mallu
- moderní kanceláře
- Dog friendly office
- občerstvení a káva na pracovišti zdarma
- home office a flexibilní pracovní doba
- přístup k nejnovějším technologiím a pracovním přístupy