Java Developer (24645)

Bratislava
7/2021
Kontrakt Klient
100%
4 800 EUR
Tato pozice není aktuálně dostupná

Slovenská mediálna spoločnosť prijme posilu na pozíciu Java Developer. Budete vyvíjať Big data platformu založenú na micro-service architektúre, pracovať s AWS, Google infraštruktúrou a spolupracovať na vývoji SW riešení. Pripojte sa na kontrakt priamo ku klientovi a buďte súčasťou inovatívnych riešení.

Náplň práce
- vývoj vlastnej in-house big data platformy (Microsoft-servisná architektúra) s využitím veľmi komplexného a širokého datasetu
- automatizácia riešenia
- spolupráca s data scientistom a jeho SW riešeniami
- vytváranie vlastných riešení a komponentov prepájajúcich big data business a DMP s vývojom publisherskej CMS platformy

Požiadavky
- skúsenosti s vývojom v Jave (multithreading prostredí), Big Data solutions
- AWS, Google, Oracle, GIT
- microservice architektúra
- Spring Boot
- NoSQL
- skúsenosti s CI
- dobré analytické schopnosti
- kontajnerizácia (Docker)

Výhody
- Symfony, PHP
- Quarkus
- MongoDB, Redis