Data Engineer (24651)

Brno, Praha
7/2021 (12m)
Kontrakt přes CP
100%
110 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Staňte se součástí významné společnosti, která je globálním poskytovatelem finančních služeb. Big Data tým, který pracuje s nejmodernějšími technologiemi, přijme mezi sebe zkušeného Big Data administrátora na CoolPeople kontrakt. V rámci Big Data týmu budete mít zodpovědnost za firemní big data a automatizace. Pro tuto pozici potřebujete znalost Linux, Ansible, Bash a Big Data technologií.

Náplň práce
- správa clusterů v 5 zemích (každodenní používání Ansible, Bash)
- aktualizace, správa, integrace a řešení security problematiky
- nastavování nové konfigurace
- zodpovědnost za big data platformu

Požadavky
- Linux administrace
- Ansible, Bash
- Cloudera Hadoop (architektura, administrace, podpora)
- Big Data technologie (Spark, HBase, Hive)
- orientace na výkon a troubleshootin

Výhody
- CI/CD (Teamcity, Jenkins)
- GitHub, Jira
- RDBMS (MariaDB, Oracle)
- Cloud hosting services (Azure, AWS)