QA Engineer (24702)

Praha
6/2021 (9m)
Kontrakt přes CP
50%
100 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Na dlouhodobý e-commerce projekt hledám QA Engineera. Budete součástí agilního týmu, který bude mít na starosti vývoj platební brány pro bankovní transakce. Budete analyzovat SW systémy, následně tvořit plugin a implementovat ho do dalších bankovních prostředí. Jako CoolPeople kontraktor potřebujete znalosti Java, Rest API, SmartBear, ReadyAPI, komunikační a analytické schopnosti.

Náplň práce
- analýza komplexních SW systémů pro vývoj automatizovaných testů
- spolupráce se Scrum týmem
- čtení analytické dokumentace za účelem zajištění správného vývoje funkcí
- tvorba testovacích scénářů na základě user requirements
- podílení se na zlepšování procesu testování

Požadavky
- dobré analytické myšlení
- znalost celého cyklu vývoje, infrastruktur, testovacích technik
- praxe se skriptovacím nebo programovacím jazykem (Java, Groovy, JavaScript)
- REST API, Web Interface automatizace
- zkušenosti se SmartBear Ready API
- komunikativní dovednosti

Výhody
- zkušenosti na podobné pozici ve finančnictví, IT sektoru
- znalost testovacích frameworků (Cucumber, Selenium)
- CI/CD (Jenkins, TemCity)
- Git
- znalost SQL DB