Tester (24798)

Praha
6/2021 (12m)
Kontrakt přes CP
20%
70 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Aktuálně hledám zkušeného Testera nových aplikací, který už má za sebou úspěšné projekty. Potřebujete alespoň dva roky praxe s testováním, zkušenosti s REST API, Test Cases, Jira, Git, Adobe XD, dobré komunikační a organizační dovednosti. Na této pozici využijete i svou dobrou znalost anglického jazyka a time management.

Náplň práce
- podpora bezchybného vývoje několika aplikací a webů
- testování webových aplikací
- opora vývojového týmu, komunikace na denní bázi

Požadavky
- 2+ roky manuálním, automatizovaným testováním
- zkušenosti s REST API, Test Cases, Jira, Git, Adobe XD
- znalost technologií Vue, Vue devtools, Nuxt, zkušenosti s DevTools (Console, Network)
- dobré komunikační dovednosti
- organizační schopnosti, dobrý time management
- AJ min. B2

Výhody
- zkušenosti s automatizovaným testováním (např. Cypress)
- p
rogramování, skriptování
zkušenosti s agile, scrum řízením projektů
- znalost nástrojů pro tvorbu dokumentace