PHP Developer (24871)

Praha, Brno, Ostrava
7/2021 (12m)
Kontrakt přes CP
50%
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Na dlouhodobý projekt v oblasti eCommerce hledám zkušeného vývojáře se specializací na Magento. Ideálním kandidátem na tuto pozici jste, pokud ovládáte frontend technologie, máte znalosti postupů pro vývoj webových stránek a minimálně 5 let zkušeností s vývojem v eCommerce platformě Magento. Budete mít na starosti komplexní vývoj eCommerce řešení, implementaci řešení a shromažďování požadavků. Velkou výhodou pro vás bude znalost němčiny, Git, Vue.js, React, SQL. Připojte se ke spolupráci na CoolPeople kontrakt a obohaťte své dovednosti.

Náplň práce
- shromažďování požadavků
- návrh, vývoj a implementace eCommerce řešení
- integrace řešení ve spolupráci s externími systémy včetně ERP, CRM, OMS, systému pro platby, middleware
- úzká spolupráce s ostatními vývojáři na vytváření standardizovaných procesů a řešení

Požadavky
- min. 7 let praxe
- alespoň 5 let zkušeností s vývojem v Magento (minimálně 2 roky zkušeností s vývojem zejména v Magentu 2)
- znalost PHP object oriented programming, MVC aplikací, backendu Magenta, frameworku Magento
- certifikace Magento 2
- Lamp, DOcker, PHPStorm, Xdebug, MySQL
- HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery Knockout.js
- REST API, GraphQL, JSON, XML
- AJ min. B2

Výhody
- NJ
- Git
- Vue.js, React
- zkušenosti s vytvářením SQL