PHP Developer (24875)

Praha
7/2021 (12m)
Kontrakt přes CP
50%
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Na dlouhodobý projekt v oblasti eCommerce hledám zkušeného vývojáře se specializací na Magento. Potřebujete znalosti postupů pro vývoj webových stránek a minimálně 4 roky zkušeností s vývojem v eCommerce platformě Magento. Budete mít na starosti efektivní řešení problémů, vývoj jednoduchých aplikačních řešení. Velkou výhodou pro vás bude znalost němčiny, PWA a zkušenost s vytvářením SQL. Připojte se ke spolupráci na CoolPeople kontrakt a obohaťte své dovednosti.

Náplň práce
- efektivní řešení problémů a výzev v rámci specializace
- vývoj jednoduchých aplikačních řešení
- podílení se na výsledcích a výstupech

Požadavky
- min. 4 roky zkušeností s vývojem v Magento (alespoň 2 roky zkušeností s vývojem v Magento 2)
- PHP object-oriented programování, MVC
- znalost PHP object oriented programming, MVC aplikací, backendu Magenta, frameworku Magento
- REST API, GraphQL, JSON, XML, Git
- HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, Knockout.js, React, Vue.js
- Lamp, Docker, PHPStorm, Xdebug, MySQL
- AJ min. B2

Výhody
- certifikace Magento 2
- PWA (Magento PWA Studio, Vuestorefront)
- zkušenosti s vytvářením SQL
- NJ