Project Manager (24924)

Praha, Hradec Kralove, Pardubice, Plzeň, Usti Nad Labem, Brno, Liberec, Mladá Boleslav, Ostrava, Olomouc
6/2021 (9m)
Kontrakt přes CP
90%
80 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Aktuálně hledám Projektového manažera, který pomůže klientovi s realizací klíčového projektu. Budete se podílet na nasazení nové webové aplikace ve sportovním sektoru. Aplikace má nahradit nástroj, který řídí organizaci sportovních událostí. Povedete projekt a budete plánovat školení a testování nasazené aplikace, kontrolovat její funkčnost a komunikovat s kolegy i dodavatelem.

Náplň práce
- podílení se na realizaci nové webové aplikace, její uvedení do provozu
- vedení projektu, kontrola uživatele
- plánování školení a testování nasazené aplikace
- kontrola funkčnosti
- komunikace s kolegy, klienty, dodavatelem

Požadavky
- předchozí zkušenosti s IT projektovým řízením
- zkušenost s vývojem webových aplikací
- schopnost návrhu integrace databází komunikujících s ERP SAP

Benefity
- dlouhodobá spolupráce
- možnost podílet se na mezinárodním projektu
- možnost home office