C++ Developer (25029)

Praha, Ostrava, Olomouc
8/2021
HPP Klient
20%
80 000 CZK

Máte základ v C++ a základní zkušenosti s JavaScript? Na vývoj produktu pro lékaře hledám šikovného C++ Developera s chutí učit se novým věcem a technologiím. Produkt je složený z iOS aplikace a slouží k usnadnění práce lékařům při transplantacích. Budete analyzovat požadavky, diskutovat navrhovaná řešení se zákazníkem a ostatními kolegy, určovat finální řešení a jeho implementaci. Ve vaší kompetenci budou i code review implementací, analýza a řešení chyb v implementace. Připojte se ke spolupráci formou HPP a pomozte obohatit zdravotnický sektor o významný produkt.

Náplň práce
- analýza požadavků
- diskuse nad požadavky a nad navrhovaným řešením se zákazníkem či s ostatním kolegy
- určení finálního řešení a jeho implementace
- code review implementací ostatních členů týmu
- analýza a řešení chyb v implementaci
- komunikace se zákazníky, zahraničními týmy

Požadavky
- znalost C++
- základní zkušenosti s JavaScript
- AJ min. B2

Benefity
- neformální atmosféra, přátelský kolektiv
- multisport karta
- penzijní pojištění
- stravenky
- jazykové kurzy
- hrazené studijní volno
- flexibilní pracovní doba

Mám zájem, kontaktujte mě