DevOps Engineer (25052)

Brno
8/2021 (12m)
Kontrakt přes CP
50%
80 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte dobrou znalost cloudu a zájem se stále rozvíjet v oblasti moderních technologií? Na hlavní pracovní poměr hledám zapáleného DevOps Engineera, který bude mít na starosti deployment aplikací, správu aplikačních serverů Windows a Linux, instalaci a konfiguraci služby u zákazníků. Můžete se těšit na mnoho zaměstnaneckých výhod a na šanci posunout svou kariéru.

Náplň práce
- podílení se na rozvoji B2B řešení pro dálkovou správu routerů
- správa aplikačních serverů Windows, Linux
- zodpovědnost za deployment aplikací
- dohled na běh poskytované služby, updatovat ji a udržovat v chodu
- instalovace a konfigurace služby zejména u zahraničních zákazníků

Požadavky
- administrátorská znalost operačních systémů Windows a Linux
- základní znalost Docker, Kubernetes
- orientace v síťových technologiích, architektuře sítí
- ochota učit se novým věcem a rozvíjet své odborné znalosti
- AJ min. B2

Výhody
- Python
- PowerShell
- orientace v cloud technologiích Azure, AWS

Benefity
- externí a interní školení a certifikace, jazykové kurzy
- multisport karta
- firemní telefon a počítač
- občerstvení na pracovišti
- flexibilní pracovní doba
- přátelské prostředí